براورد قیمت متراژ و مدل اجرایی به صورت رایگان انجام میشود .

محصولات و نمونه کار ها​

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای ، هندریل یا جان پناه شیشه ای سکوریت و لمینت یکی از پرکاربرد ترین و جدید ترین موارد استفاده از شیشه به عنوان المان سازه ای می‌باشد که در فضای داخلی و خارجی منازل مسکونی، ویلا ها، ساختمان های اداری، مراکز تجاری و…نصب می‌شود. انواع نرده های شیشه ای مدرن اکسیدال جایگزین بسیار مناسبی برای نرده های آهنی می باشد زیرا علاوه بر زیبایی، استحکام بالایی در برابر ضربه و تغییرات دمایی دارند و بدون اینکه مانع دید شما بشوند نمایی شفاف از محیط را ارائه می دهند و به دلیل شیوه نصب فضای پله را اشغال نمی کند .

نرده استیل

نرده استیل از استیل زد زنگ که در آن مقداری آلیاژ نیکل وجود دارد که مانع زنگ زدن میشود برتری نرده استیل در استحکام آن در برابر زربه و فشار است و به همین دلیل برای شرایط مرطوب و حتی زیر دریا استفاده میشود.

نرده چوبی

نرده آلمینیومی

نرده از جنس آلمینیوم برای مکان های باز بسیار جذاب بوده و قیمت مقرون به صرفه تری دارد و تنوع رنگی آن بعلاوه نصب راحت تر آن دلیل محموبیت آن است.

حفاظ بانکی

حفاظ های بانکی از جنس استیل بوده و مورد استفاده عمومی آن در و پنجره برای امنیت آن است ( ضد سرقت ) که با استفاده از جوش آرگون انجام میشود ( بدون لک ) و با استفاده از میلگرد آهن مستحکم میشود.

کف پله

لوازم استخر

نرده تبریز آصف

گروه نرده تبریز آصف همه روزه به صورت تلفنی و شنبه تا پنج شنبه از ساعت 10 الی 21 در خدمت شما عزیزان می باشد.

شماره تماس : 09148644597

آدرس : تبریز , هتل مرمر , روبروی آتراچوبو خانه حلوا , نرده آصف

طراحی و توسعه از webco

با ارائه کد asf23 در هنگام تماس و قرارداد تخفیف بگیرید .